יום שני, 2 בספטמבר 2013

טבעת עם קבלות

חיזוק הקשר בין הגוף לנפש מתבצע לעתים על ידי אלמנט חיצוני, המבצע את החיבור הרוחני והפיזי. כאלו הם תכשיטי קבלה, המהווים מעין גשר בין חיינו הנוכחיים לחוכמה עתיקה, ומהדקים את הקשר למורשת אבות ומסורת קדומה. 
יש המאמינים, כי ענידתה של טבעת שעליה מרוקעים סמלים בעלי סגולות אנרגטיות, משפיעה על פעולות היום יום ועל יכולתנו לרפא את עצמנו.

ספר קבלה

תורת הקבלה מספקת הסברים לבריאת העולם, כמו גם תפקידנו ומטרת קיומנו, בני האדם המתהלכים בו. שימוש בקמעות כדוגמת תכשיטי קבלה עונה על צרכים שונים, ביניהם השבת האיזון האנרגטי, הכוונת המחשבות והעצמת הכוח הפנימי.

טבעת העשויה משילוב של חמש המתכות, פותחות מעגלים קוסמיים ומהווה סגולה לשמירה מפני עין הרע, להצלחה, פרנסה טובה ובריאות, כמו גם זיווג משמיים.

טבעת זו נוצרה לראשונה לפני כשבע מאות שנה והיא משלבת זהב, בדיל, עופרת, נחושת ועופרת.

הקבלה היא נתינה
יצירת טבעת חמש המתכות כפופה לחוקים קבליים בעלי משמעות רוחנית: סיום צריפתה מתבצע במוצאי השבת הראשונה לאחר ראש חודש. המשמעות היא, שניתן ליצור טבעת קבלה אחת לחודש, בחלון הזמן שבין הופעת הירח לעלות השחר.

חמשת מיני המתכות מהווים ייצוג כוחה של האדמה, פעולת הצריפה בתאריך קבוע נקוב מהווה ייצוג של כוחות השמיים, וביחד הן מייצרות טבעת המזרימה אל האדם שעונד אותה אנרגיה של הרמוניה בין האדמה לשמיים.

האותות שבאותיות
צירוף של אותיות רוחניות המוטבעות על טבעת הקבלה הוא אינו מקרי, והן מייצרות שמות קודש. על פי חוכמת הקבלה, האותיות נושאות אנרגיה רוחנית כבירה, וכאשר האדם נושא אותן קרוב לגופו, הרי שהוא זוכה לברכה ושפע אלוהיים. 

טבעת שנצרפה על פי חוקי הקבלה אינה ניתנת להעברה, והיא מוקדשת לעונד אותה בלבד, באופן אישי ובלעדי.
האדם הנושא את הטבעת זוכה באנרגיה המחזקת אותו, מגנה עליו, ומאפשרת לו לבצע שינויים משמעותיים בחייו.